FAQ

Lista najczęściej zadawanych pytań. Jeśli wciąż potrzebujesz więcej informacji kliknij tutaj.

FAQ

Lista najczęściej zadawanych pytań. Jeśli wciąż potrzebujesz więcej informacji kliknij tutaj.

Ogólne

Przykładamy bardzo dużą wagę aby wszystkie produkty na stronie były w 100% oryginalne. Posiadamy rozległą wiedzę oraz wspomagamy się ekspertami ze środowiska vintage. Proces weryfikacji autentyczności składa się z oceny metek, materiałów, przeszyć i wiele więcej. Kupując u nas masz gwarancję autentyczności lub pełny zwrot pieniędzy!

Prowadzimy sprzedaż ubrań i dodatków vintage, dlatego większość rzeczy jest używana. Zdarzają się jednak egzemplarze nowe i/lub z metkami. W takim przypadku zostanie to zawarte w opisie produktu.

Każda rzecz z naszej strony przeszła staranny i pracochłonny proces selekcji. Jednak ubrania Vintage z natury to ubrania wiekowe. Ciężko, aby były w idealnym stanie. Z tego powodu w opisie każdego produkty znajduje się dokładna ocena stanu oraz dodatkowo, w przypadku wad, są one dokładnie opisane. Zdjęcia produktów również oddają ich rzeczywisty wygląd.

W opisie każdego produktu znajdują się dokładnie wymiary w centymetrach. Warto porównać je z już posiadanymi w swojej szafie i na tej podstawie dokonać zakupu. Rozmiary ubrań przepisujemy z metki, dlatego tak ważne jest sprawdzenie wymiarów produktu. 

Nowe ubrania pojawiają się niezmiennie co dwa tygodnie w niedzielę o godzinie 18:00. Wszelkie informacje na temat nowej dostawy znajdziecie zawsze pare dni przed premierą na naszym Instagramie.

 

Niestety nie. Cena podoba na stronie jest ceną ostateczną. Jej obniża może pojawić się jedynie podczas specjalnych wyprzedaży lub z wykorzystaniem kodu rabatowego.

Tak! Jeżeli potrzebujesz zdjęcie konkretnej rzeczy odezwij się do nas na [email protected]

Dostępne metody płatności to płatność kartą, blikiem, e-przelewem oraz Google Pay. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Najłatwiej skontaktować się z nami przez nasz Instagram, tam odpisujemy najszybciej. Pełna lista sposobów kontaktu znajduje się tutaj.

Wysyłka i zwroty

Standardowo zamówienia wysyłamy w przeciągu 1-3 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach wysyłka może wydłużyć się o 1/2 dni. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Oferujemy darmową wysyłkę w przypadku zamówień powyżej 300 zł. Pamiętaj zaznaczyć ją podczas wyboru przesyłki! 

W przypadku przesyłek zwrotnych, koszt wysyłki ponosi osoba zwracająca.

Oferujemy 14 dni na zwrócenie do nas rzeczy. Więcej informacji na temat zwrotów i reklamacji znajdziesz klikając tutaj.