FAQ

Lista najczęściej zadawanych pytań. Jeśli wciąż potrzebujesz więcej informacji kliknij tutaj.

FAQ

Lista najczęściej zadawanych pytań. Jeśli wciąż potrzebujesz więcej informacji kliknij tutaj.

Ogólne

Nasz stacjonarny vintage shop znajduje się na ulicy Polnej 30a w Warszawie. Wejście do niego jest jednak od strony alei Armii Ludowej. Traficie do nas idąc deptakiem wzdłuż alei. 

>>> Pokaż w Google Maps

Prowadzimy sprzedaż ubrań i dodatków vintage, dlatego zdecydowana większość rzeczy jest używana. Zdarzają się jednak egzemplarze nowe i/lub z metkami, co zawsze jest widoczne.

Przykładamy bardzo dużą wagę aby wszystkie produkty na stronie były w 100% oryginalne. Posiadamy rozległą wiedzę oraz wspomagamy się ekspertami ze środowiska vintage. Proces weryfikacji autentyczności składa się z oceny metek, materiałów, przeszyć i wiele więcej. Kupując u nas masz gwarancję autentyczności lub pełny zwrot pieniędzy!

Każda rzecz przeszła staranny i pracochłonny proces selekcji, czyszczenia i czasami renowacji. Jednak ubrania Vintage z natury to ubrania wiekowe. Ciężko, aby były w idealnym stanie. Z tego powodu w opisie każdego produkty znajduje się dokładna ocena stanu oraz dodatkowo, w przypadku wad, są one dokładnie opisane. Jeżeli chcesz mieć 100% pewność stanu przed zakupem, zapraszamy do sklepu stacjonarnego na ul. Polna 30a w Warszawie.

Wszystkie nasze ubrania przechodzą staranny, 3-etapowy proces czyszczenia i szykowania. Najpierw, każda rzecz jest prana – staramy się wtedy również usunąć z nich wszystkie możliwe plamki i niedoskonałości. Następnie wszystko dokładnie prasujemy i odkulkowujemy. Ostatnim etapem jest ozonowanie. Gwarantuje sterylność i bezwonność odzieży.

Niestety jeszcze nam się nie zdarzyło. Większość rzeczy pochodzi ze Stanów Zjednoczonych oraz Zachodniej Europy. Nie zamykamy się jednak na taką możliwość. Jeżeli uważasz, że posiadasz coś wyjątkowego, co będzie pasowało do naszego asortymentu -> daj znać na Instagramie.

Najłatwiej skontaktować się z nami przez nasz Instagram, tam odpisujemy najszybciej. Pełna lista metod kontaktu znajduje się tutaj.

Sklep Online

Nowe ubrania pojawiają się niezmiennie co tydzień w niedzielę o godzinie 18:00. Wszelkie informacje na temat nowej dostawy znajdziecie zawsze pare dni przed premierą na naszym Instagramie.

 

Niestety nie. Cena podoba na stronie jest ceną ostateczną. Jej obniża może pojawić się jedynie podczas specjalnych wyprzedaży lub z wykorzystaniem kodu rabatowego.

Tak! Jeżeli potrzebujesz zdjęcie konkretnej rzeczy odezwij się do nas na Instagramie, mailowo: [email protected] lub telefonicznie: +48 793 663 837

W opisie każdego produktu znajdują się dokładnie wymiary w centymetrach. Warto porównać je z już posiadanymi w swojej szafie i na tej podstawie dokonać zakupu. Rozmiary ubrań przepisujemy z metki, dlatego tak ważne jest sprawdzenie wymiarów produktu. 

Dostępne metody płatności to płatność kartą, blikiem, e-przelewem oraz Google Pay. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Wysyłka i zwroty

Standardowo zamówienia wysyłamy w przeciągu 1-3 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach wysyłka może wydłużyć się o 1/2 dni. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Oferujemy darmową wysyłkę w przypadku zamówień powyżej 300 zł. Pamiętaj zaznaczyć ją podczas wyboru przesyłki! 

W przypadku przesyłek zwrotnych, koszt wysyłki ponosi osoba zwracająca.

Oferujemy 14 dni na zwrócenie do nas rzeczy. Więcej informacji na temat zwrotów i reklamacji znajdziesz klikając tutaj.